Zaznacz stronę

Parę słów o mnie :-)

Cześć 🙂
Niezmiernie mi miło, że trafiłeś na moją stronę. Nazywam się Mirek Kucharczyk i w chwili gdy powstaje ta strona mam 52 lata. To dobry wiek, by zacząć życie od nowa, świadomie, celebrując każdy dzień i być jego reżyserem. Pozwala mi na to całkiem spory bagaż doświadczeń pełny sukcesów, ale i porażek które są jednak źródłem cennych doświadczeń.

Moje życie to ciągła zmiana i rozwój. Nie lubię nudnej stabilizacji.
Mam kilka swoich pasji. Największe to żagle i szybowce. Niestety z konieczności z latania musiałem zrezygnować wiele lat temu, ale ciągle mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że to co w lataniu najlepszego ciągle mam jeszcze przed sobą. Wiem, że wrócę przynajmniej do szybowców.
A żagle? Cóż, staram się spędzać na wodzie każdą moją wolną chwilę. I nie ma znaczenia, czy to Mazury, czy prawdziwe bezkresne morza. Świetnie czuję się na małej regatowej łódce gdzieś na jeziorze, jak również na wielkich żaglowcach. Moje życiowe motto to zwrotka piosenki Andrzeja Koryckiego, członka Starych Dzwonów – jednej z najstarszych polskich kapel szantowych:

„Wierny słuchaczu myślisz pewnie,
że na życie sposób masz

boś obrał cel
i dążysz doń skupiony srodze?

Tymczasem życie jest jak rejs
i choć istotne dokąd gnasz,

to najważniejsze
w odpowiedniej być załodze”

Moją pasją jest też biznes i budowanie zgranych zespołów. Tu też odpowiednia załoga to klucz do sukcesu.
Właśnie dlatego od 30 lat upodobałem sobie jego szczególny rodzaj – Multi-Level Marketing. Biznes bez barier, dający nieograniczone dochody i oparty na stosunkowo prostych umiejętnościach.
Ma jedną wadę: jest tak prosty, że większość ludzi nie wierząc w tę prostotę próbuje go komplikować 🙂
Ten blog tworzę po to, żeby odczarować MLM i pokazać co jest w nim naprawdę ważne i czego warto się nauczyć, żeby go skutecznie budować.
Jeśli więc jesteś już MLM i nie potrafisz go okiełznać, to dobrze trafiłeś. Mam nadzieję, że to co tu znajdziesz pozwoli Ci ostro ruszyć z miejsca.
Ale jeśli dopiero zamierzasz wejść na drogę którą ja kroczę od 30 lat i nie wybrałeś jeszcze swojej firmy z którą mógłbyś współpracować, to odezwij się, może zrobimy to razem???

Tak czy inaczej, życzę Ci byś znalazł na tym blogu wartość dla siebie i coś co popchnie Twój biznes ostro do przodu 🙂

Powodzenia i miłej lektury 🙂